کتاب بخواهید تا به شما داده شود نوشته استر هیکس PDF(نسخه کامل و با کیفیت)

کتاب بخواهید تا به شما داده شود نوشته استر هیکس PDF(نسخه کامل و با کیفیت)


کتاب بخواهید تا به شما داده شود نوشته استر هیکس PDF(نسخه کامل و با کیفیت)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مطالب مشابه

                          

کناب آیین زندگی                    کتاب آیین دوستیابی                  پکیج گنجیابی                        کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید                               

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

معرفی کتاب بخواهید تا به شما داده شود

 

بخواهید تا به شما داده شود کتابی نوشته استر و جری هیکس، زوج نویسنده کتاب‌های انگیزشی است. آنها در این کتاب به شما کمک می‌کنند، یاد بگیرید چه کنید تا خواسته‌هایتان برآورده شود.

 

درباره کتاب بخواهید تا به شما داده شود

 

استر و جری در سال ۱۹۸۶ باهم موسسه آبراهام را تاسیس کردند. و کارگاه‌های گوناگونی درباره قانون جذب از طریق این موسسه ترتیب دادند. آنها کلاس‌هایی هم با نام تعالیم آبراهام برگزار می‌کردند که این کتاب برگرفته از همان تعالیم است.

این کتاب درباره قانون جذب و تاثیرات شگفت‌انگیز آن و نقش خواست و اراده بشر در تحقق رویاها نوشته شده است.

در این کتاب مجموعه‌ای از فرایندها را می‌آموزید تا با بخش «غیرمادی» وجود خود ارتباط برقرار کنید. فرایندهایی که به شما در دستیابی به هرچه می‌خواهید کمک خواهد کرد. کاربرد این فرایندها باعث بیداری ذهن خواهد شد و اشتیاق برای زندگی شاد در شما بیدار می‌شود.

استر و جری در این کتاب به شما یادآوری می‌کنند که از جایی آمده‌اید که سرشار از فراوانی و برکت بوده، اکنون هم می‌توانید نیروهای برتر را به سوی خود جذب کنید و بگذارید در تمام جنبه‌های زندگی شما جاری شوند یا می‌توانید در برابر آنها مقاومت کنید. درنتیجه از منبع خلقت که سراسر عشق و برکت و فراوانی است دور بمانید.

پیام این کتاب کاملا ساده در عین حال تکان‌دهنده است. شما از منبع بی‌پایان عشق و سعادت آمده‌اید.

 

خواندن کتاب بخواهید تا به شما داده شود را به چه کسانس پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های انگیزشی و موفقیت را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

 

درباره استر و جری هیکس

 

استر هیکس متولد ۵ مارس ۱۹۴۸ در ایالت یوتا است. او در سال ۱۹۸۰ با جری هیکس ازدواج کرد و با همکاری او، کتاب‌های بسیاری در زمینه قانون جذب منتشر کرد. از کارهای او در نسخه اصلی فیلم راز که در سال ۲۰۰۶ منتشر شد، استفاده شده است. استر هیکس یک نویسنده و سخنران الهام‌بخش است اما بیشتر او را به خاطر آموزه‌های آبراهام هیکس «یک آگاهی گروهی از ابعاد غیر فیزیکی» می‌شناسند. آثار دیگر هیکس عبارتند از:قانون جاذبه (اکتبر ۲۰۰۶)، آغاز جدید من: کتاب راهنمای بقای شادی، توسط جری و استر هیکس. منتشر شده توسط انتشارات آبراهام هیکس، آغاز جدید ۲: یک کتابچه راهنمای شخصی برای تقویت زندگی، آزادی و پیروی از شادی، توسط جری واستر هیکس. منتشر شده توسط انتشارات ابراهیم هیکس (۱۹۹۱).

 با کد تخفیف hikia این کتاب را در اولین خریدتان با 50٪ تخفیف یعنی 9,000 تومانارزان‌تر بخرید!

 

بخشی از کتاب بخواهید تا به شما داده شود

 

خوب است بدانید شما نیز خالقی هستید که پا به این جهان گذاشته‌اید تا نشاط و شادی هدایت انرژی مبدأ را به سوی هدفی که در زندگی دارید هدایت کنید. در آن جهان به شما گفته شده بود که هر چیز بخواهید به شما داده خواهد شد و می‌دانستید خالق عالم در وجود شما حضور دارد و به انجام رسیدن آروزهایتان کمک خواهد کرد.

 

این مطالب را نیز می‌دانستید:

 

- با داشتن احساس نشاط یا احساس سعادت در حال حرکت و نزدیک‌شدن به خواسته‌های خود هستید.

- در فرایند حرکت به سوی آرزوهایتان، همیشه احساس نشاط خواهید کرد.

- در این جهان و این کرهٔ خاکی، اختیار کافی دارید تا ارتعاشات خود را برای جذب چیزهای شگفت‌انگیزی که می‌خواهید به‌کار گیرید.

- از آن‌جا که آسایش و سعادت پایه و اساس این جهان شگفت‌انگیز است فرصت کافی دارید تا از طریق ارایه افکارتان به تجربه‌های دلخواه خود برسید.

- رفاه و آسایش فراوان است بنابراین برای حرکت به سوی آن نباید نگران خطرات باشید.

- تنوع این جهان به شما کمک خواهد کرد تا زندگی بخصوصی را برگزینید.

- کاری که باید بکنید هدایت افکارتان است و با انجام این زندگیتان متحول خواهد شد.

- شما بخشی از انرژی مبدأ هستید که فناناپذیر است و این انرژی همه نیکی و خیر است.

- شما به آسانی می‌توانید آسایش و سعادت را به زندگی خود جذب کنید بطوری که خیر و برکت دایم به سوی شما بیاید.

- شما نمی‌توانید نه از مبدأ عالم دور شوید و نه ارتباط خود را با او بگسلانید.

- از طریق عواطف و احساسات خود می‌توانید درستی جهت افکار خود را پیدا کنید. احساسات شما می‌گویند به طرف خواستهٔ خود می‌روید یا دارید از آن دور می‌شوید.

- از طریق احساستان لحظه به لحظه می‌فهمید که آیا اجازه پذیرش به جریان سعادت را داده‌اید یا نه.

- باید بدانید که به ثمر رسیدن افکارتان زمان می‌خواهد، بنابراین باید فرصت کافی برای ارزیابی، تصمیم‌گیری و لذت‌بردن از فرایند خلاقیت را قایل شوید.

 

نوع کتاب: PDF و قابل اجرا در تمام گوشی ها و کامپیوترها

 

اينستاگرام ما

خرید آنلاین